11 Responses to “Toplu Taşıma Araçları Kimler İçin Ücretsiz Olacak”

 1. Osman diyor ki:

  Çok iyi olmuş. Her yerde farklı uygulamalar vardı. Toplu taşımadan ücretsiz faydalanmak konusunda birlik sağlanır en azından.

 2. ahmet günalan diyor ki:

  çıkan yasalar çok güzel,devletimiz ve yakışıklı ve kazizmatik başbakanımızın canı sağolsun var olsun… engellilerin özür durumları var mesela benim yüzde kırk özürlü raporum var bende aynı haklardan faydalanabilecekmiyim,veya hangi haklarla sınırlı kalıcağım lütfen bu konuya çok açıklayıcı net bircevap verin saygılar

 3. mehmet alakuş diyor ki:

  sayın başbakanımıza teşekür ediyoruz ve şükranlarımızı sunuyoruz benim yüzde atmış beş raporum var bizde aynı haklardan faydalanıyormuyuz teşekür ederim açıkca bir ayrıntılı şekilde cevap alırssam sevinirim sevgi saygı ve selamlar

  • Selçuk Mumcu diyor ki:

   Evet, zaten şu an engelli olduğunuz için belediyenizce size toplu taşıma araçlarında indirim uygulanmaktadır. Başbakanımızın açıkladığı konu ise toplu taşıma araçlarından indirimli değil ücretsiz bir şekilde yararlanılacağıdır. Bir engelli olarak siz de bundan yararlanacaksınız elbette.

 4. halil ibrahim diyor ki:

  bu ücretsiz taşımacılık için nereden nasıl başvuru yapılması gerekiyor?

 5. ahmet diyor ki:

  arkadaşlar sadece belediye otobuslerine ücretsiz olacakmış.
  zaten türkiyenin genelinde beledıye otobusleri ücretsiz 4-5 tane il hariç. ama işin ilgiç yanı şu beledıye otobusleri kalktı hep özelleşti özel halk otobusleri yine ücretli olacak buda bir işimize yaramaz.
  sayın başbakanım özel halk otobuslerınıde ücretsiz yapın lütfen…

 6. güven alphan diyor ki:

  yaşamın son yıllarında onurlandırılmak çok güzel sağol başbakanım.

 7. İBRAHİM KESKİN diyor ki:

  Başbakanımız biz engellileri düşündüğü için cok Teşekkür ediyorum.Bizleri sevindirği için mevlamda onları sevindirsin.Yalnız ben Afyonkarahisar’da bir şirketde çalışmaktayım. Şuhut ilcesınde oturbaktayım.Afyonkarahısar ve Şuhut gidip geliyorum.Şuhut beledıye otobuslerınden yaralanamıyoruz.Belediye yönetimi bize geçerli degil diyorlar.Gereginin yapılmasını arz ederim. Bizleri bilgilendirirseniz memnun oluruz.

 8. adem altun diyor ki:

  sabır edin heşey düzelir arkadaşlar. bu hükümet çok şeyler yaptı sağ olsunlar.

 9. mesut öncel diyor ki:

  sayın yetkililer, epey zamandır bu haberi duyduk fakat henüz karar çıkmadı lütfen acele edilmesini istiyoruz. yol paraları artık biz yaşlı emeklileri sarsıyor. gideceğimiz bazı yerlere yürüyor yoruluyor vazgeçiyoruz. teşekkür ederiz hükümetimize. inşallah en kısa zamanda karar çıkar.

 10. kenan diyor ki:

  Ben bir kore gazisi çocuğuyum. Babam hayatta değil. Bu yeni yasa gereği ben bu haklardan faydalanabilecek miyim ?