Özel Arama

Evde Bakım Maaşı Sorgulama

engelli
PAYLAŞ ↓
TAKİP ET ↓ sosyalyardimlar.net'i facebook twitter ya da google+ ile takip edebilirsiniz.
Aklınıza takılan konuları sormak için tıklayın.

Bakıma muhtaç engelli vatandaşlara verilen evde bakım maaşı için internet üzerinden sorgulama yapılamamaktadır. Evde bakım maaşını veren kurum olan Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu’nun (SHÇEK) internet sitesinde sorgulaması yapılamamaktadır. Vatandaşlar ’e başvurduktan sonra ’in verdiği bilgiler ışığında ’i tekrar arayarak evde bakım maaşlarının kabul edilip edilmediğini öğrenebilirler.

Şu an Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları’na devredilen 2022 aylıklarında da önceden internet üzerinden sorgulama yapılabilmekteyken maaşın artık SYDV‘ye geçmesiyle onda da sorgulama yapılamamaktadır. Vatandaşlarımıza tavsiyemiz başvurdukları yerlere başvurunun ne zaman sonuçlanacağını da sormaları olacaktır. Aldığınız bilgiye göre başvurunuzun sonuçlanacağı tarihlerde ilgili yere giderek ya da ilgili yeri telefonla arayarak başvurunuzun sonucu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca evde bakım ücreti sorgulama’yı maaşlarının ne kadar olduğunu öğrenmek için yapmak isteyenler evde bakım paralarının yattığı ziraat bankası hesaplarını kontrol edebilirler. ATM’lerden geçmişe dönük hesap hareketleri incelenebiliyor. Ya da 2013 Evde Bakım Maaşları Belli Oldu yazımızı okuyarak elinize geçecek maaşlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu maaşlar standarttır ve herkese eşit bir şekilde ödenir.

Evde bakım maaş sorgulamasının internetten yapıldığını iddia eden site haberlerine itibar etmeyiniz.

Sosyal Medyada Paylaş:

1 Yorum Yapıldı

  1. havva şahin diyor ki:

    evde bakım maaşları 730 dediler bazı illerde 670 bazı illerde 700 alındı bu nedemek oluyor.askeri ücret dediler askeri ücret 800 ün üstünde bizim maaşlardan hala kesinti yapıyorlar bizi bilgilendirirseniz seviniriz saygılarımızla.temmuz 2013 maaşları.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Özel Arama