Özel Arama

Engellilere Özel Cep Telefonu Tarifeleri

sosyalyardimlar.net logo
PAYLAŞ ↓
TAKİP ET ↓ sosyalyardimlar.net'i facebook twitter ya da google+ ile takip edebilirsiniz.
Aklınıza takılan konuları sormak için tıklayın.

Ülkemizde bulunan 3 büyük cep telefonu operatörü Avea, Turkcell ve Vodafone engellilere özel tarifeleri ile bir çok engelli yurttaşımızın cep telefonu ile iletişimlerinde bazı indirim ve destekler sağlıyor. Bu yazımızda 3 operatörün engelli tarifelerini inceleyerek faturalı ya da faturasız hat tercihi yapacak engelli vatandaşlarımıza yardımcı olacağız.

Turkcell’in Engelli Cep Telefonu Tarifeleri (Turkcell Engel Tanımayanlar Kulübü)

Faturalı Bizbize Destek Tarifesi

Engelli vatandaşlarımız Faturalı Bizbize Destek Tarifesi’nde yurt içi her yöne dakikası 20 kuruşa konuşabilirler. Yurt içi SMS’in adedi de 20 kuruştur. Ayrıntılı bilgi için tarife sayfasını ziyaret ediniz.

Faturasız Bizbize Destek Tarifesi

Faturalı hattı tercih etmeyen engelli vatandaşlarımız Faturasız Bizbize Destek Tarifesi’ni seçerek yükledikleri kredi kadar konuşup mesajlaşabilirler. Bu tarifede her yöne konuşma ücreti dakikası 20 kuruş, yurt içi SMS’in adedi de 20 kuruştur. Ayrıntılı bilgi için tarife sayfasını ziyaret ediniz.

Faturalı Bizbize Destek Paketleri

Faturalı destek paketleri ile engelli vatandaşlarımız 20 TL’ye Turkcell’lilerle 1.500 dakika ve her yöne 500 dakika toplam 2000 dakika! Ayda 10 TL’ye Bizbize SMS Paketi ile Turkcell’lilere 9.000 SMS ve 100 MMS ve her yöne 1.000 SMS toplam 10.000 SMS! Ayda 10 TL’ye Bizbize İnternet Paketi ile 1 GB internet kullanabilecekler. Ayrıntılı bilgi için tarife sayfasını ziyaret ediniz.

Faturasız Bizbize Destek Paketleri

Faturasız hat kullancısı engelli vatandaşlarımız Destek Nar Paketi ile 15 TL’ye Turkcell’lilerle 150 TL’lik konuşma yapabilir, Destek SMS Paketli ile Turkcell’lilere 20.000 SMS ve 100 MMS ve her yöne 2.000 SMS toplam 22.000 SMS, Destek İnternet Paketi ile Ayda 10 TL’ye 1 GB internet kullanabilir. Ayrıntılı bilgi için tarife sayfasını ziyaret ediniz.

Avea’nın Engelli Cep Telefonu Tarifeleri

Elele Konuşalım Tarifesi

Engellilere özel Elele Konuşalım Tarifesi ile engelli vatandaşlarımız 20 TL’ye her yöne 400 dakika, avealılarla sınırsız konuşabiliyor. Ayrıntılı bilgi için tarife sayfasını ziyaret ediniz.

Elele Mesajlaşalım Tarifesi

Engellilere özel Elele Her Yöne Mesajlaşalım Tarifesi ile engelli vatandaşlarımız 15 TL’ye her yöne 400 SMS, avealılarla sınırsız mesajlaşma ve her yöne 120 dakika görüntülü görüşme yapabiliyorlar. Ayrıntılı bilgi için tarife sayfasını ziyaret ediniz.

Vodafone’un Engelli Cep Telefonu Tarifeleri

Engelleri Aşan Mini Tarife

Faturalı Vodafone Engelleri Aşan Mini Tarife’de 24 ay taahhütle aylık vodafone’lularla 10 TL’ye 20.000 SMS kullanabilirsiniz. Bunun haricindeki kullanımlar faturanıza yansıyacaktır. Ayrıntılı bilgi için tarife sayfasını ziyaret ediniz.

Engelleri Aşan Midi Tarife

Faturalı Vodafone Engelleri Aşan Mini Tarife’de 24 ay taahhütle aylık vodafone’lularla 20 TL’ye 20.000 dakika konuşabilirsiniz. Bunun haricindeki kullanımlar faturanıza yansıyacaktır. Ayrıntılı bilgi için tarife sayfasını ziyaret ediniz.

Engelliere Özel Diğer Kampanya ve Destekler

Vodafone ÖİV Bizden Kampanyası

Vodafone’da engellilere özel başlatılan ÖİV (Özel İletişim Vergisi) bizden kampanyası ile engelli vatandaşlarımızın aylık sabit ücretinden 5 yıl boyunca %25 indirim yapılıyor. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Turkcell Görme Engelliler İçin Fatura Servisi

Turkcell görme engeli olan vatandaşlarımıza sesli fatura servisi ile faturalarını okumada kolaylık sağlıyor. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Turkcell İşitme Engelliler İçin Görüntülü Çağrı Merkezi

Turkcell işaret diliyle anlatım tekniği ile işitme engeli olan vatandaşlarımıza görüntülü çağrı merkezi hizmeti sunuyor. Ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.

Avea’nın Engelsiz Erişim Hizmetleri

Avea bir dizi hizmet ile engeli bulunan vatandaşlarımızın daha rahat hizmet alabilmesi için uygulamalar geliştirmiştir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Sosyal Medyada Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Özel Arama